„Poruszająca książka […] powinna być wstrząsem dla każdego, który kocha Polskę.”
Jan Pospieszalski

„Ta książka powinna być posiadana i czytana przez każdego Polaka, inteligenta.”
Prof. Mirosław Dakowski

„Właśnie ukazała się rewelacyjna książka autorstwa Przemysława Załuski pt. „21 milionów. Dwie drogi dla Polski”. Warto ją przeczytać. Warto o niej mówić. Należy się intensywnie zastawiać i dyskutować o tym jakie kroki należy podjąć, by to o czym pisze autor nie stało się faktem najbliższych lat czy dziesięcioleci.”
Dr. Stanisław Krajski

„Niewątpliwie jest to książka roku – o ile nie dekady.”
Dr. Monika Gabriela Bartoszewicz, autorka Festung Europa

„Renesans złowrogich nacjonalizmów we współczesnym świecie, to nie tylko zły sen. W tym kontekście przywołuję niepokój wyrażony w książce Przemysława Załuski (21 milionów. Dwie drogi dla Polski).”
Prof. Stanisław Bieleń

„W obliczu zagrożenia […] z polskich autorów sięgnąć należy do […] Przemysława Załuski 21 milionów. Dwie drogi dla Polski – należy zastopować masową, często niekontrolowaną, imigrację z innych kontynentów i radykalnie zreformować politykę imigracyjną.”
Tomasz Gabiś  

„Z konkretnymi rozwiązaniami i postulatami Przemysława Załuski […] zgadzać się nie trzeba. Z pewnością jego zasługą jest jednak zwrócenie uwagi na sprawy kluczowe dla przyszłości, ba, samego przetrwania Polski.”
Dr. Marcin Jendrzejczak, Polonia Christiana, PCh24.pl

„Polecamy książkę Przemysława Załuski „21 MILIONÓW”, w której m. in. o: widmie masowej imigracji, Afroeuropie, dyskryminacji dodatniej i dyskryminacji ujemnej oraz dlaczego jednorodność jest gwarantem siły. Bardzo interesująca lektura!”
wPrawo.pl

„Od kilkudziesięciu lat zajmuję się analizą myśli ludzkiej przelanej na papier. Nie przypominam sobie dnia, w którym nie ślęczałbym nad książkami z tęsknotą św. Tomasza z Akwinu w sercu, żeby zrozumieć każdy tekst humanistyczny… zapisany w naszym języku. Obecnie stawiam na szli cały swój autorytet, jak Szekspir w Sonecie 116, stwierdzając, że dzieło Pana Przemysława Załuski należy do najważniejszych tekstów polityczno-społecznych, jakie ukazały się w Polsce w ostatnich kilkudziesięciu latach.”
Ferdynand Dembowski

Źródła:

https://www.sprawynauki.edu.pl

http://www.tomaszgabis.pl

https://www.pch24.pl

https://prawy.pl

Opinie i oceny na Lubimyczytac.pl :

https://lubimyczytac.pl